Бум на медичне страхування!

Кожен виступ в.о. міністра охорони здоров’я України про проведені реформи пробуджує різкий інтерес до добровільного медичного страхування. Фахівці компанії прийшли до такого висновку, проаналізувавши кількість запитів і проведених зустрічей. Такого “безкоштовного” піару страховий ринок ще ніколи не отримував.

неон

 

Все більше українців шукають інформацію про медичний захист.

Якщо розділити запити в google про медичне страхування за регіонами, то 30% пошуку доводиться на Київ. 44% – всі інші регіони України. (Львівська область – 8,5%, Дніпропетровська область – 8%, Харківська область – 5,2%)

750 000 користувачів facebook цікавилися страхуванням у серпні. У вересні до них приєдналися ще 110 000 чоловік.

Відповідно до звітів ЛСОУ,  з медицини страховики зібрали понад 289 млн. грн за перший квартал 2018 р.

Це всього лише на 12% більше, ніж в першому кварталі 2017 р. Експерти компанії зазначають, що такий невеликий приріст договорів медичного страхування при підвищеному інтересі можна пояснити тільки особливістю попиту. А саме, неплатоспроможного попиту.

Роботодавці зацікавлені у впровадженні соціальних пакетів для співробітників. За три місяці фахівці нашої компанії провели 72 зустрічі з організаціями з різних галузей. Тільки 7 з них закінчилися підписанням договору. Це навіть менше, ніж кожна десята.

З чим це може бути пов’язано?

Багато хто вважає, що медичне страхування – це дорого. За оцінками експертів Страхового адвоката в середньому вартість програми медичного страхування складає всього 4 500 грн. / рік.

Як приклад, виклик комерційної швидкої допомоги буде коштувати близько 2 000 грн.

Більшою мірою керівники підприємств не готові приймати рішення щодо покращення соціального пакета компанії. Це тягне за собою кадрові ризики.

Страховий адвокат вже 9 років допомагає впроваджувати соціальне страхування на підприємствах.

Наш досвід може допомогти і вам. Компанія розробила комплексну програму з підтримки клієнтів.

Завдяки цьому клієнти Страхового адвоката чудово орієнтуються в трендах страхування і отримують найкращі рішення для своїх бюджетів.

закрити

Заповніть форму
і ми з вами зв'яжемось

Відправити