Проведення тендерів

  • Порівняльні характеристики постачальників послуг ДМС
  • Аналітика та порівняльні характеристики програм
  • Аналітика та порівняльна характеристика договорів
  • Аналітика асистансу та медичних установ
  • Укладення договору зі страховою компанією і презентація програми
  • Вирішення спірних питань і захист інтересів застрахованих перед страховою компанією

Добровільне медичне страхування:

тонкощі і нюанси проведення тендеру і відбору провайдера.

Чому необхідно звернутись до брокера?

Добровільне медичне страхування – це найдинамічніший вид страхування, що найшвидше розвивається на українському ринку.

Кожен день відбуваються зміни у складі страховиків: ті, хто ще вчора голосно заявляв про свій вихід на ринок ДМС, сьогодні вже не розраховується за рахунками із клініками. Навіть деякі іноземні компанії, які виходили на ринок з ДМС, з часом припиняли страхування в цьому напрямку (Allianz, QBE).

Зміни відбуваються і в ранжуванні клінік: навіть найвідоміші і «брендові» клініки часом втрачають репутацію в результаті застосування безлічі непотрібних діагностик, поліпрагмазій, розраховуючи на те, що застрахована особа не дбає про оплату послуг і зайвих питань не задає.

Наповнення програм медичного страхування змінюється день у день і дуже залежить від сфери діяльності компанії. Програма страхування для співробітника IT-компанії і для співробітника фармацевтичної компанії будуть абсолютно різними. Дуже важливо не погоджуватися на секвестрування ключових опцій з метою оптимізації.

Не варто забувати про юридичний аспект: вичитування договору страхування, чистка «підводних каменів», як відбувається зняття / підключення співробітника: це прората або коефіцієнт короткостроковості. Як саме прописане валютне застереження, в яких випадках його буде застосовано, мінімізація даного ризику.

Щороку під час проведення тендеру у HR менеджера виникають такі питання:
  • Як уберегти себе від всіх цих ризиків?
  • Як правильно оцінити фінансову стабільність страхової компанії?
  • Звідки взяти інформацію про якість сервісу, що надається? Адже, ДМС – це перш за все сервісна послуга і дуже важливо, щоб у застрахованих не залишався «післясмак» від спілкування з не коректним лікарем асистансу.
  • Як правильно прописати програму, щоб пробіотики все ж покривалися при прийомі антибіотика або гормональні панелі були покриті? Як оцінити адекватність вартості програми? Як отримати знижки?

Про ці та інші тонкощі Вам розповість брокер по медичному страхуванню.

Ми відпрацьовуємо ці питання щодня, отримуємо зворотний зв’язок про наші нововведення, проводимо опитування співробітників. Аналізуємо і допрацьовуємо програми, даємо рекомендації. Завжди тільки індивідуальні рішення як для юридичних, так і фізичних осіб.

Проведення тендеру виключно серед фінансово стабільних провайдерів, складання розширеної програми страхування з урахуванням нашого досвіду і знань – це Ваша перша успішна дія.

При цьому, не менш цінним сервісом є супровід брокером протягом року.

Страховий Адвокат постійно шукає креативні поліпшення у супроводі, і ставить перед собою завдання бути брокером №1 в супроводі.

закрити

Заповніть форму
і ми з вами зв'яжемось

Відправити