Відгуки

 • Для мене СБ «Страховий адвокат» – це надійний партнер, команда професіоналів, які люблять свою роботу, люблять допомагати клієнтам і оперативно вирішують різні і не завжди стандартні запити.
  Підтримка відчувається на всіх етапах підписання договору і його дії. Співробітники можуть написати менеджеру в Skype, Viber або зателефонувати за будь-яким уточненням, і обов’язково отримають зворотний зв’язок. Ну і відносини з менеджером у нас склалися людські, дружні, що не може не радувати. Дякую за роботу Ані і Марині, і всім співробітникам колективу СБ “Страховий адвокат”. Успіхів вам.

 • «Страховий адвокат» для мене це – швидке вирішення спірних питань зі страховими компаніями.
  Можливість отримання більш вигідних умов від страхових компаній.
  Відстоювання інтересів клієнта, а не страхових компаній.

 • Протягом чотирьох років поспіль ми користуємося послугами брокера, успішно і без зайвих витрат часу врегулюємо будь-які питання в рамках договорів зі страховими компаніями, отримуємо інформацію в стислому і зрозумілому форматі.
  Завдяки кваліфікації та клієнтоорієнтованості фахівців СБ “Страховий адвокат” ми впевнені в надійності і фінансовій стабільності провайдера страхових послуг.

 • Величезна підтримка для Департаменту по роботі з персоналом. Для співробітників – це комфортно себе почувати в рішенні проблем зі здоров’ям, оскільки не потрібно афішувати дані нюанси співробітникам HR.
  Не змінюйтесь! Залишайтеся такими ж уважними, турботливими і чуйними. Спасибі вам, що ви у нас є.

 • Ми працюємо з компанією «Страховий адвокат» вже п’ять років.
  Скажу чесно, компанія перевершила мої початкові очікування. Замовнику завжди надається абсолютно чітка, корисна і об’єктивна інформація.
  «Страховий адвокат», як це видно з їх назви, завжди на стороні Замовника, тому з року в рік ми отримуємо поліпшення якості обслуговування і підвищення ефективності цінової політики. Особливо відзначу відмінний і згуртований колектив «Страхового адвоката».

 • Хочу відзначити бездоганну роботу, виняткові людські та професійні якості нашого менеджера супроводу, яка піклується про нашу компанію і сім’ї! Такого роду підтримка з вашого боку зберігає наш час і зусилля.

закрити

Заповніть форму
і ми з вами зв'яжемось

Відправити