Страхування майна

Що ж таке поліс із страхування майна?

Це ефективний вид страховки, що захищає майно. Цей вид страхування можна доповнити страхуванням цивільної відповідальності перед третіми особами, наприклад, сусідами.

Від чого можна застрахувати своє майно?

Свою нерухомість можна застрахувати від пожежі, аварій комунікаційного характеру (каналізація, опалення, водопровід). А також від вибухів, наслідків стихійних лих, помилкового спрацьовування системи гасіння пожежі, протиправних дій третіх осіб.

Страхування майна допомагає не турбуватися про непередбачені фінансові витрати.

При утворенні будь-яких форс-мажорних обставин, внаслідок яких псується ваше майно або майно сусідів (наприклад, в неробочий час в офісі луснула труба і був зіпсований ремонт або орг. техніка), всі витрати на відновлення покриє страховка.

Що ви можете застрахувати?

  • Будинок або квартиру
  • Офіс або склад
  • Внутрішнє оздоблення приміщення
  • Інженерні комунікації
  • Будь-які предмети в приміщенні: меблі, організаційна та побутова техніка, сантехніка, обладнання, складські запаси і ін.

Ваших 5 вигод від звернення до страхового брокера

  1. Пакет послуг підбирається з урахуванням особистих потреб
  2. «Страховий адвокат» підбере кілька лідируючих страхових компаній. Консультант компанії візьме на себе паперову тяганину щодо укладення договору, запропонує найкращі варіанти по підбору послуг страхування того чи іншого об’єкта або предмета
  3.  Ви заощаджуєте час. У той час, як ви будете відпочивати, страховий брокер вивчить ринок пропозицій і складе перелік кращих з них
  4. Консультативна допомога по застрахованому майну. Ми роз’яснимо всі юридичні документи і відповімо на питання в будь-який зручний для вас час
  5. «Страховий адвокат» ЗАВЖДИ на вашому боці. З нами ви будете упевнені, що в непередбаченій ситуації у вас є вірний і надійний помічник.
закрити

Заповніть форму
і ми з вами зв'яжемось

Відправити